جامعه وبدونی

0 مورد در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وضعیت نمایش منو

وبدونی مارکت
میلیون فایل دیجیتال و دانلودی

وبدونی مارکت بزرگترین مارکت پلیس ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از وبدونی کسب درآمد داشته باشید

برو به وبدونی مارکت

کمپ تاتس
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

کمپ تاتس سایت آموزش آنلاین کشور بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت بزرگ کمپ تاتس

برو به کمپ تاتس

0 موردبرای شما یافت شد.

زیر دسته های فریم وورک

ماژول لاراول

ماژول لاراول Laravel Module package پلاگین های جانبی فریم وورک لاراول می باشند. یکی از مزایای فریم وورک لاراول ماژولار بودن آن است. به ماژول های فریم وورک لاراول پکیج های نصبی لاراول نیز گفته میشه. با استفاده از پکیج های ماژول لاراول می توانید به راحتی و سرعت بیشتر پروژه های لاراول خود را پیش ببرید.

لاراول چیست ؟

لاراول یک فریم وورک آماده تحت وب می باشد. به انگلیسی Laravel Framework که بعد از تولید موفق شد در زمان کمی برنامه نویسان و توسعه دهندگان زیادی رو به سمت خودش جذب کنه. در حال حاضر سایت های زیادی بر پایه فریم وورک لاراول پیاده سازی شده اند . همچنین لاراول به سرعت در حال رشد می باشد و آینده بسیار خوبی را پیش رو دارد.

پکیج های نصبی لاروال چیست ؟

ماژول لاراول laravel module یا پکیج های نصبی لاراول laravel install package پلاگین و افزونه های جانبی هستند که می توانید به صورت جانبی به پروژه های لاراول خود اضافه کرد. به کمک این پکیج های larabel می توان پروژه خود را با سرعت بیشتری ادامه داد و مجبور نخواهیم بود برای بخش هایی که آماده هستند وقت خود را از دست بدیم.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط