جامعه وبدونی

3 مورد در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وضعیت نمایش منو

وبدونی مارکت
میلیون فایل دیجیتال و دانلودی

وبدونی مارکت بزرگترین مارکت پلیس ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از وبدونی کسب درآمد داشته باشید

برو به وبدونی مارکت

کمپ تاتس
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

کمپ تاتس سایت آموزش آنلاین کشور بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت بزرگ کمپ تاتس

برو به کمپ تاتس

3 موردبرای شما یافت شد.

افزونه ووکامرس

افزونه ووکامرس woocommerce plugin یک افزونه قدرتمند برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس می باشد. همه فروشگاه های اینترنتی وردپرس با افزونه ووکامرس طراحی میشن. ووکامرس WOO Commerce قدرتمند ترین فروشگاه ساز وردپرس می باشد.

افزونه های کاربردی ووکامرس فارسی

در این بخش از وب سایت اسکریپت کرده شما می توانید به هزاران هزار افزونه جانبی و کاربری ووکامرس دسترسی داشته باشید. ووکامرس به دلیل امکانات و قابلیت های بسیار زیادی که دارد امروزه توسعه دهندگان زیادی در حال توسعه و افزونه امکانات بیشتر به آن هستند. 

چگونه از ووکامرس استفاده کنیم ؟

افزونه ووکامرس یک افزونه کاملا رایگان هست که می توانید از سایت مخزن وردپرس اقدام به دانلود woocommerce کنید. بعد از دانلود افزونه ووکامرس باید از طریق بخش افزونه های وردپرس که در پیشخوان وردپرس شما موجود می باشد اقدام به نصب پلاگین مورد نظر کنید. پس از نصب دو گزینه جدید با نام های ووکامرس و محصولات به پیشخوان وردپرس شما اضافه خواهد شد.

ووکامرس توسط چه کسانی ارائه شده است ؟

ارائه دهنده اصلی افزونه ووکامرس شرکت اتوماتیک هستش که همون شرکت اصلی وردپرس می باشد. در حال حاضر تیم بزرگی در حال توسعه این افزونه فروشگاهی حرفه ای هستن و هر روزه با بروزرسانی های جدید امکانات بیشتری به آن اضافه می کنند.

افزونه های جانبی ووکامرس

همون طور که گفته شد افزونه ووکامرس به دلیل قدرتمند بودن در زمینه سایت فروشگاه دارای افزونه های جانبی بسیار زیادی هست که هر افزونه امکانات خاصی را به سایت وردپرسی و فروشگاهی شما اضافه می کنه.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط