جامعه وبدونی

15 مورد در بین محصولات برای جستجو

یافت شد
وضعیت نمایش منو

وبدونی مارکت
میلیون فایل دیجیتال و دانلودی

وبدونی مارکت بزرگترین مارکت پلیس ایران با میلیون فایل دیجیتال در زمینه های مختلف . شما هم از وبدونی کسب درآمد داشته باشید

برو به وبدونی مارکت

کمپ تاتس
بزرگترین سایت آموزش آنلاین

کمپ تاتس سایت آموزش آنلاین کشور بزرگترین مرجع فیلم های آموزشی. خرید و فروش فیلم آموزش آنلاین در وب سایت بزرگ کمپ تاتس

برو به کمپ تاتس

15 موردبرای شما یافت شد.

افزونه وردپرس

افزونه وردپرس wordpress plugin  برای اضافه کردن چیزی به وردپرس است. در وردپرس فارسی افزونه وردپرس با نام پلاگین وردپرس نیز شناخته می شود. با افزونه وردپرس سایت های وردپرسی می تونن امکانات و قابلیت های بیشتری رو به سایتشون اضافه کنن. وردپرس دارای افزونه های بسیاری زیادی می باشد که شما می توانید بر اساس نیاز خود اقدام به نصب افزونه های مختلف روی وردپرس کنید.

افزونه وردپرس چیست ؟

همان طور که اشاره شد افزونه وردپرس المان ها و ابزار هایی هستند که به صورت جدا از قالب و وردپرس شما امکان نصب روی وردپرس شما را دارند که امکاناتی را به سایت شما اضافه می کنند. مثلا افزونه وردپرس سئو که کار آن اضافه کردن قابلیت هایی در زمینه سئو به وردپرس است یا پلاگین وردپرس اسلایدر ساز که کارش ساخت اسلایدر در وردپرس می باشد.

چرا باید از افزونه وردپرس استفاده کنیم ؟

گاهی برخی امکاناتی که ما نیاز داریم روی سایت داشته باشیم را قالب وردپرس ما ندارد و ما مجبور هستیم برای اضافه کردیم این امکانات از افزونه های وردپس استفاده کنیم. اکثر افزونه های کاربردی وردپرس با قالب ها و نسخه ای مختلف وردپرس سازگاری کامل دارن و مدیریان سایت های وردپرس می توانند از این افزونه ها روی سایت خود استفاده کنند.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط