جامعه وبدونی

افزونه وردپرس زمینه های دلخواه پیشرفته acf pro

افزونه وردپرس زمینه های دلخواه پیشرفته acf pro

افزونه وردپرس Advanced Custom Fields به اختصار ACF PRO به صورت اورجینال و یک افزونه فوق حرفه ای می باشد تا بتوانید از این به بعد پست های مطابق با میل و سلیقه خود و بدون هیچ محدودیتی داشته باشید زیرا حتما اطلاع دارید که در وردپرس شما میتوانید به صورت محدود با چند گزینه و زمینه سفارشی پست را ایجاد نمایید اما شاید کار بسیاری از شماها به صورت تخصصی باشد در این حال اصلا خوش آیند نیست و کار رو براتون کسل و خسته کننده می کند.

 پس میتونید برای کمک از افزونه وردپرس زمینه های دلخواه پیشرفته ACF PRO استفاده کنید تا با گزینه های مختلف و همراه با فیلد تاریخ شمسی که به عنوان هدیه در اختیار قرار داده ایم مشکلتون رو برطرف سازید . همچنین با بسیاری از افزونه های مختلف و کاربردی سازگار می باشد و بدون تداخل قابل استفاده خواهد بود.

افزونه زمینه های دلخواه پیشرفته ACF PRO

پلاگین فیلد سفارشی وردپرس Advanced Custom Fields

این پلاگین وردپرس شامل زمینه های اضافی و ویژگی های برای توسعه بهتر وب سایت ها از جمله بلوک های تکراری، طرح بندی صفحه، گالری بصری، تنظیمات سفارشی و زمینه های قابل استفاده مجدد می باشد . شما عزیزان با خرید افزونه وردپرس ACF PRO قابلیت دسترسی به 25 فیلد و مهمتر از همه سفارشی سازی فیلدها رو در دسته های مختلف دارید و همچنین جهت نمایش در قالب به کمک کد کوتاه php امکان پذیر خواهد بود.

فیلد تکرار شونده

فیلد تکرار کننده  به شما امکان این را می دهد تا مجموعه ای از داده را از کاربر بگیرید که میتوان به عنوان مثال اسلایدر را در نظر گرفت برای اسلاید فیلدهای نشانی / تصویر و متن وجود دارد تا کاربر به صورت نامحدود اسلایدر داشته باشد.

زمینه گالری

با افزونه کاربردی وردپرس Advanced Custom Fields یک رابط کاربری ساده و بصری برای مدیریت مجموعه ای از تصاویر جهت اضافه، ویرایش و مرتب کردن با قابلیت دراگ خواهید داشت.

تنظیمات صفحه

افزونه حرفه ای وردپرس ACF PRO به شما امکان داشتن گزینه های صفحه رو می دهد تا بتونید به کاربران و مشتریان خود امکان تغییر شعار و کپی رایت در بالا و پایین سایت را بدهید یعنی کاربر به سلیقه خود با توجه به ساخت فیلدهای تغییرات و تعیین نمودن محل زمینه توسط شما امکان ذخیره و نمایش را خواهد داشت.

افزونه وردپرس Advanced Custom Fields

ویژگی های کلیدی ACF PRO plugin

  • به صورت AJAX جهت بارگذاری سریع
  • JSON محلی
  • درون و برون ریزی آسان
  • اضافه نمودن زمینه ها به نظرات، ویدجت ها و تمام اشکال کاربر
  • اقدامات و فیلترهای جدید PHP (و JS) برای افزودن سفارشی سازی
  • گزینه های صفحه
  • فیلد تکرار شونده
  • زمینه گالری
  • و....

ACF PRO plugin by advancedcustomfields

The plugin wordpress ACF PRO is an excellent product to enable you to customize your posts with fields and custom fields that have been written by various plugins for the best. Advanced Custom Fields plugin has page options, repeatable fields The gallery's background is AJAX for fast upload

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط