جامعه وبدونی

افزونه وردپرس بازاریابی AffiliateWp

افزونه وردپرس بازاریابی AffiliateWp

افزونه بازاریابی وردپرس AffiliateWp یک افزونه حرفه ای راه اندازی سیستم بازاریابی در سایت وردپرس می باشد. ایجاد سیستم بازاریابی در وردپرس نیاز به کدنویسی عظیمی داره اما شما با خرید افزونه AffiliateWp می تونید به راحتی در کمترین زمان ممکن بهترین و حرفه ای ترین سیستم بازاریابی با کلی امکانات رو به سایت وردپرس خودتون اضافه کنید.

افزونه بازاریابی وردپرس affiliate

بازاریابی و همکاری در فروش میتونه یکی از موثرترین راه ها برای بازدید کننده و مشتری بیشتر در سایت باشد بنابراین افزونه وردپرس بازاریابی AffiliateWp میتونه یک انتخاب عالی با ویژگی ها بسیار جهت این کار باشد و برای کسب و کارهای مختلف و افزونه های ووکامرس و edd متناسب باشد تا بازاریابی آنلاین رو بدون کدنویسی با انواع امکانات مختلف در سایت خود راه اندازی کنید

افزونه وردپرس Affiliate Wp

Affiliate Plugin for WordPress

دانلود افزونه بازاریابی وردپرس AffiliateWp

تبلیغات یکی از راه های بسیار موثر و مهم بوده است که میتونه باعث جذب بازدید کننده و ترافیک بیشتر بشه. و ترافیک بیشتر در وب سایت شما به معنی افزایش احتمال تبدیل آنها به مشتریان واقعی است . احتمالا ممکن است خود شما اینکار را انجام داده باشید که یک بنر را با یک لینک در سایت قرار دهید و به میزان ورود افراد و خرید از طریق لینک هزینه ای رو پرداخت نموده باشید اما دیگر لازم به این کار نیست. شما با خرید افزونه بازاریابی AffiliateWp  با امکانات گسترده تر و همچنین کاملا حرفه ای میتونید سیستم بازاریابی را در سایت وردپرس خود راه اندازی کنید.

افزونه وردپرس بازاریابی affiliatewp

طریقه استفاده از افزونه AffiliateWp

بعد از خرید و نصب افزونه تبلیغاتی وردپرس Affiliate Wp به راحتی در چند دقیقه شما میتونید به راحتی تنظیمات دلخواهی رو روی اون انجام بدید. بعد از انجام تنظیمات مورد نیاز برای هر چیزی که دارید چه خدماتی,فروشگاهی و.... بنرهای گرافیکی,تصویر و یا متن آماده می کنید و افرادی که برای فعالیت اماده میشوند درخواست رو برای شما جهت تایید خواهند فرستاد با تایید شما لینکی به انها توسط افزونه حرفه ای وردپرس AffiliateWp  ارائه میشود.  در نتیجه افزونه هر کسی رو که با کلیک بر روی لینک تبلیغ به سایت شما مراجعه می کند را ثبت می کنه. تا بتونید امارهای بازدید و لینک هایی که منجر به خرید شده اند رو در دسترس داشته باشید و در آخر با توجه به تنظیماتی که وارد نموده اید کمسیون محاسبه  و به حساب کاربری بازاریاب واریز می شود تا با رسیدن به سقف مجاز معین شده توسط شما قابل برداشت شود.

افزونه وردپرس Affiliatewp

افزونه سیستم بازاریابی وردپرس

افزونه وردپرس بازاریابی حرفه ای

امکانات کلیدی AffiliateWp plugin

 • نصب آسان و ساده در چند دقیقه
 • بدون تداخل با هر افزونه وردپرسی
 • امکان گزارش گیری به صورت انلاین( خرید , بازدید , ثبت نام )
 • عضوگیری نامحدود اکانت بازاریابی
 • آگهی به صورت نامحدود
 • قابلیت گرفتن خروجی فایل cvs برای اطلاعات
 • گزارشات به صورت نمودار
 • اتصال کد کوپن به حساب بازاریابی
 • ثبت نام خودکار کاربران
 • داشبورد برای کاربران
 • تایید درخواست به صورت اتوماتیک و یا دستی
 • و....

AffiliateWP Plugin for WordPress

The AffiliateWp plugin is an unobtrusive product to help you get the most out of your marketing and sales, and add it to you. It's easy to install and you can get links to users to get instant reports with the settings. And without interfering with a variety of plugin types AffiliateWp has an unlimited recruitment account and has the ability to log in online (purchase, visit, sign up) and you can connect the coupon code to the marketing account, confirm the request automatically and Or have a manual

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط