جامعه وبدونی

افزونه امتیازدهی و پاداش برای EDD

افزونه امتیازدهی و پاداش برای EDD

افزونه EDD Points and Rewards متناسب برای شمایی می باشد که سایت فروشگاهی فایل خود رو با edd راه اندازی نموده اید تا به کمک آن قادر به امتیاز دادن جهت پاداش به مشتریان خود باشید و آنها بتوانند در خرید های آینده برای تخفیف استفاده کنند این در حالی است که افزونه وردپرس امتیاز و پاداش EDD - Points and Rewards نصب راحتی بدون پیچیدگی دارد و کاملا اورجینال در اختیارتون قرار گرفته است تا شارژ کردن حساب، بدست آوردن امتیاز، تخفیف دهی رو برای کاربران شما بدون کدنویسی انجام دهد.

پلاگین پوینت اند ریواردز یکی از بهترین های افزونه EDD می باشد که جزو محبوب ترین و پرفروش ترین پلاگین های وردپس در جهان محسوب می شود.

پلاگین امتیاز و شارژ حساب EDD - Points and Rewards

با خرید افزونه وردپرس EDD - Points and Rewards و نصب شما به عنوان مدیر میتوانید تعداد امتیازات اختصاص داده شده در هر خرید را در سطح جهانی، در هر رده و حتی در هر محصول پیکربندی کنید  همچنین امکان کنترل کامل بر سیستم پاداش را می دهد و همراه با کنترل تعداد امتیازات اعطا شده در ان شما می توانید میزان هر امتیاز را تعیین کنید. به عنوان مثال، مشخص نمایید که هر 5000 خرید 5000 امتیاز دارد  یا برای تشویق به عضویت به هر فرد عضو شده 1000 امتیاز به صورت اتوماتیک هدیه دهید و چون بعد نصب به پنل کاربری مشتریان شما یک موجودی حساب نیز افزوده می شود آنها نیز امتیازات را مشاهده میکنند

افزونه پاداش و امتیازدهی edd

مانده حساب مشتری می تواند در افزونه کاربردی وردپرس EDD به صورت دستی توسط مدیران فروشگاه در هر زمان تنظیم شود و یا  تعریف کنید، چند امتیاز برای کاربر در مورد چه میزان رتبه بندی داده می شود. به عنوان مثال کاربری که رتبه 5  را به دست آورده با 50 امتیاز و کاربری که سه ستاره  داشته 30 امتیاز داشته باشد.

افزونه وردپرس امتیازدهی و پاداش

افزونه حرفه ای وردپرس امتیاز و پاداش EDD - Points and Rewards قسمتی برای مدیریت داراست تا بتوانید دسترسی رو به انواع قسمتها چون به روند نمودن اعتبار , کم و یا زیاد نمودن امتیازات ,گزارشات به صورت کامل و... اشاره نمود

افزونه حرفه ای وردپرس امتیاز و پاداش EDD - Points and Rewards

 EDD - Points and Rewards plugin

افزونه EDD Points and Rewards

امکانات کلیدی EDD - Points and Rewards plugin

 • بسیار سبک و کم حجم
 • فارسی شده
 • سازگاری با بسیاری از افزونه های مختلف
 • قسمت تنظمیات فارسی
 • قابلیت وارد نمودن امتیازات به صورت دستی
 • امتیاز در صورت خرید و یا عضویت
 • لیست امتیاز خرج شده
 • امتیاز برای دسته ای و یا محصولی خاص
 • نمایش موجودی حساب در پنل کاربری
 • قابلیت خرید امتیاز
 • و....

Easy Digital Downloads - Points and Rewards by wpweb

WordPad plugin EDD - Points and Rewards For the store, the file has been very lightweight and compatible with all kinds of plugins so you can rate them for rewarding visitors. This plugin EDD - Points and Rewards has the settings section and can use the privileges in the panel. Displaying people and you can access or add credits to the site as a site administrator, or for a bunch of specific products, enter privileges and reward each membership.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط