جامعه وبدونی

افزونه وردپرس ارسال خودکار به شبکه اجتماعی Social Auto Poste

افزونه وردپرس ارسال خودکار به شبکه اجتماعی Social Auto Poste

افزونه Social Auto Poster یک محصول بی نظیر و حرفه ای توسط کدکنیون می باشد که توانسته افراد زیادی رو به سمت خود بکشاند بنابراین در این حال ما آن را به صورت فارسی شده و کاملا اورجینال در اختیارتون قرار داده ایم تا چنانچه به رتبه و سئو سایت خود اهمیت می دهید با استفاده از ان به آرزوی خود برسید زیرا با استفاده از افزونه وردپرس ارسال خودکار به شبکه اجتماعی امکان جذب بازدید کننده به سایت شما و افزایش تعداد صفحات بازدید شده چند برابر خواهد شد و بک لینک قوی برای بالا بردن سئو در دست دارید همچنین این امرمیتواند به تبدیل بازدید کننده ها به مشتری کمک کند.

افزونه اشتراک گذاری خودکار در شبکه های اجتماعی Social Auto Poste

پلاگین ارسال خودکار مطالب به شبکه اجتماعی Social Auto Poster

شما با استفاده از افزونه اشتراک گذاری وردپرس خودکار و اتوماتیک و همچنین نصب آن میتوانید شبکه های مختلف و محبوب چون فیسبوک ,توییتر , اینستاگرام , پینترست , LikedIn   و... در سایت دارا باشید که برای عملکرد صحیح فقط باید بعد نصب به راحتی حسابهای خود در شبکه های اجتماعی را وصل کنید و همچنین با آن شما قادر میباشید در کشورهای دیگر هم مشتری و بازدیدکننده داشته باشید زیرا  با هر افزونه ای به خصوص چند زبانه wpml سازگار هست . با خرید افزونه وردپرس Social Auto Poster هر مطلبی رو به صورت خودکار بعد انتشار ارسال خواهید کرد و نیازی به زمان زیاد جهت ارسال تکی آنها نخواهید داشت این در حالی است که از پست تایپ های سفارشی نیز پشتیبانی میکند و قابلیت ارسال به صورت هشتک برچسب ها ، دسته بندی و هر تکسنومی را دارید.

افزونه وردپرس Social Auto Poster با پروفایل های شخصی، صفحات کسب و کار، گروه ها و غیره کار می کند و میتواند در زمان شما بسیار صرفه جویی نماید و چنانچه تمایل به ارسال پست های از قبل اشتراک گذاشته شده داشته باشید امکان پذیر خواهد بود  و این امری عالی برای زنده نگه داشتن مطالب قدیمی می باشد.

افزونه وردپرس ارسال خودکار به شبکه اجتماعی Social Auto Poste

قسمت تنظیمات

ازخصوصیات مهم و عالی که پلاگین وردپرس Social Auto Poster داشته دارا بودن قسمت تنظیمات می باشد تا با استفاده از ان زمانبندی معین رو برای اشتراک انتخاب و بر گزارش ها و امارها دسترسی داشته باشید یا اینکه دسته بندی های مشخصی رو برای ارسال انتخاب نمایید و بسیاری دیگر که در دست گرفتن کنترل کامل کمکتون کند

نکته : اگر شما پست های اسپم منتشر و تعداد زیادی از درخواست ها را به اینستاگرام از یک حساب کاربری ارسال نکنید، هیچ مشکلی بابت بسته شدن اکانت وجود ندارد.

شاید لازمتون بشه: محصول افزونه اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی Monarch

امکانات Social Auto Poster plugin

 • صرفه جویی در زمان
 • سریعترین راه برای تولید ترافیک بیشت
 • ارسال خودکار پست ها / صفحات / انواع پست سفارشی
 • سازگاری با هر پلاگین و قالب وردپرس
 • URL یکتا جهت محتوای ارسالی
 • قسمت تنظیمات
 • هشتگهای دسته بندی یا برچسب
 • ارسال پست های از قبل انتشار و ارسال شده
 • محدود کردن دسته بندی خاص
 •  پشتیبانی ارسال پست در گروه های فیس بوک ( شما باید مدیر یا عضو گروه باشید)
 • پشتبانی ایموجی ها
 • و.....

Social Auto Poster WordPress Plugin by wpweb

Plugin WordPress Social Auto Poster is a professional product to automatically post your custom posts and posts to Facebook, LinkedIn, Twitter, Tumbler, BufferApp, Instagram & Pinterest, and add your own SEO and traffic. Social Auto Poster will give you the ability to restrict specific categories, categories or tokens of hashtags

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط