جامعه وبدونی

افزونه سئو محلی وردپرس yoast local seo

افزونه سئو محلی وردپرس yoast local seo

افزونه yoast local seo  یک ویژگی حرفه ای برای تمامی کسب و کارهای مختلف می باشد تا با استفاده از ان  قادر به بالا بردن رنک و بازدید سایت شوید شما با استفاده کردن از افزونه yoast local seo قادر خواهید بود سئو و بهینه سازی لازم برای سئو محلی را روی سایت خود اعمال کنید. لوکال سئو یا سئو محلی یکی از روش های جذب مخاطب بیشتر به سمت وب سایتتان می باشد.

چند سالی هست که موتور جستوجوی گوگل اعلام کرده که سئو محلی ( لوکال سئو ) اهمیت زیادی دارد. و علاوه بر جذب مخاطب بیشتر شامل محبوبیت سایت در نزد موتور جستوجوها می شود. برای آشنایی بیشتر با افزونه local seo با اسکریپت کده همراه باشید.

افزونه سئو محلی وردپرس yoast local seo

دانلود افزونه لوکال وردپرس yoast local seo

حتما تا به حال براتون پیش امده تا با جستجویی شرکت ,فروشگاه و انواع وب سایت های مختلف برای شما نقشه ای رو برای محل نمایش دهد. شما با خرید افزونه سئو محلی yoast local seo میتونید این ویژگی را برای وب سایت خود در نتایج موتور جستوجوها داشته باشید. و محل ,آدرس, ساعت کاری ,اطلاعات تماس را در نقشه گوگل به نمایش بگذارید تا مشتریان شما بتوانند به نزدیکترین شعبه شما دست پیدا کنند. و این باعث بالا بردن سئو از نظر جامعه محلی خواهد شد.

افزونه لوکال سئو برای وردپرس

کار کرد افزونه سئو محلی yoast local seo

برای داشتن این محصول در سایت خود باید ابتدا افزونه yoast seo premium رو نصب کرده باشید  بعد این کار و تنظیمات خاص تمامی اطلاعات لازم برای نمایش جستجو محلی را می دهد این افزونه حرفه ای وردپرس yoast local seo به شما کمک می کندتا هر مشتری رو که در اطراف خود داشته ولی از هم بی خبرید پیدا کنید و به بهبود استفاده از صفحه تماس با ما کمک می کند

افزونه سئو محلی وردپرس yoast local seo

نقشه های گوگل در سئو محلی

ویژگی نقشه گوگل با استفاده از پلاگین وردپرس سئو محلی باعث می شود تا محل خود رو مشخص و مشتریان به آن دسترسی بهتری داشته باشند.

آدرس و ساعت کاری شرکت در لوکال سئو

از ویژگی های دیگر این محصول آدرس و ساعت کاری شرکت می باشد که در یک قالب خاص نمایش می دهد.

افزونه Yoast Local Seo

فروشگاه یاب

فروشگاه یاب یکی از خصوصیات بالقوه و عالی با طرفداران خاص می باشد و میتونه برای مشتریان و هم مدیر بسیار خوش آیند باشد تا با استفاده از آن  نزدیکترین فروشگاه ها مشخص شود و در صورت تمایل مشتری با وارد نمودن ادرس منزل خود به نزدیکترین انها دسترسی پیدا کند.

دانلود افزونه سئو محلی وردپرس yoast local seo

پیشنهادات ویژه مرتبط با این افزونه :

برخی از امکانات yoast local seo plugin

  • نصب در کنار افزونه yoast seo
  • سازگاری با ووکامرس
  • بهبود صفحه تماس با ما سایت
  • قابلیت داشتن نقشه گوگل
  • فروشگاه یاب حرفه ای
  • قابلیت آپلود CSV با تمام جزییات
  • اضافه نمودن خودکار KML   به نقشه سایت
  • خروجی آدرس در فرمت Schema.org
  •  نمایش ساعتهای کاری (با خروجی Schema.org)
  • نمایش دادن چندین مکان و شعبه بدون مشکل

افزونه لوکال سئو yoast local seo

yoast local seo By Yoast Team

The yoast local seo plugin has been very professional in raising your site rank and visibility, along with yoast seo for a variety of businesses, in which you can have Google Map, Store Locator, Workplace View, Hourly Show As well as improving the page's contact page, yoast local seo will give you the address output in Schema.org, adding KML automatically to the sitemap, uploading CSV with all the details.

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط