جامعه وبدونی

افزونه سئو اخبار Yoast News SEO

افزونه سئو اخبار Yoast News SEO

افزونه Yoast News SEO جهت بهینه سازی و سئو بهتر برای سایت های خبری می باشد. که در کنار افزونه yoast seo قابل استفاده می باشد و تمامی مواردی را که به شما اجازه می دهد سایت خود را برای Google News بهینه سازی کنید، به شما می دهد فقط توجه داشته باشید جهت نمایش سایت در قسمت اخبار گوگل باید سایت در گوگل ایندکس و همچنین تایید اعتبار کنید.

دانلود افزونه سئو اخبار وردپرس Yoast News SEO

برای سایت های خبری بسیار لازم می باشد تا در تب news گوگل وجود داشته باشند زیرا بسیاری از افراد برای دریافت خبرها به این تب مراجعه می کنند و این خود یعنی جذب بازدید کننده و کاربر بیشتر در سایت بنابراین افزونه وردپرس سئو اخبار Yoast News SEO به شما کمک میکند تا به راحتی در این بخش نیز مطالب سایت شما نمایش داده شود.

افزونه سئو اخبار Yoast News Seo

نحوه تنظیم و کار کرد افزونه وردپرس سئو اخبار

افزونه سئو وردپرس Yoast News SEO بدون هیچگونه پیچیدگی می باشد و نصب راحتی دارد که بعد از نصب شما میتونید تنظیم کنید که چه مواردی در نقشه سایت بماند و چه مواردی از قیبل رسانه ,ویدیو و یا هر چیز دیگر در قسمت اخبار وجود نداشته باشد و برای اینکه هر مطلب به صورت جدا شخصی سازی شود در زیر هر پست تایپ در قسمت Yoast باکسی با نام اخبار گوگل وجود دارد.

افزونه yoast news seo

شاید گزینه های زیر برایتان جالب باشد:

ویژگی های Yoast News SEO plugin

  • قابلیت ایجاد نقشه جدید سایت اخبار
  • بهینه سازی سایت در قسمت اخبار گوگل
  • حذف دسته بندی و پست تایپ های مختلف از نقشه سایت
  • شخصی سازی هر پست تایپ در باکس مخصوص زیر ان
  • استفاده در کنار yoast seo پریموم و یا رایگان
  • بروز رسانی و پشتیبانی

افزونه سئو و بهینه سازی سایت خبری با yoast news seo

Yoast News By Yoast Team

Yoast News is an SEO plugin for optimizing news sites so that it can be displayed in the google news tab and has specific settings so you can remove all sorts of categories and post types from the sitemap plugin wordpress Yoast News SEO You will also be able to personalize each type of post in the box below

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط