جامعه وبدونی

افزونه سئو ویدیو Yoast Video SEO

افزونه سئو ویدیو Yoast Video SEO

افزونه Yoast Video Seo یکی از دیگر افزونه های جانبی افزونه Yoast Seo Permium می باشد. که جهت سئو و بهینه سازی ویدیو و فیلم در سایت های وردپرس طراحی شده است. اگر شما از ویدیوهایی زیادی در سایت خود استفاده می کنید لازم است یک سری کارهای مربوط به بهینه سازی فیلم ها را بجز سئو سازی مطالب انجام بدید. با استفاده از پلاگین سئو فیلم yoast video seo می توانید به راحتی فیلم های داخل سایت خود را سئو سازی کنید.

افزونه ویدیو سئو yoast video seo

دانلود افزونه سئو ویدیو وردپرس Yoast Video SEO

SEO در سایت ها از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و این برای تمامی گروه و دسته ها در هر نوعی دخالت خواهد داشت چون در غیر این صورت چنانچه شما در سایت خود از هر محصول ,نوشته ,ویدیو و.... استفاده نمایید بی فایده بوده و نتیجه چندان موثری رو دریافت نمی کنید . برای اینکار و بالا بردن سئو راه های مختلفی رو برای طی کردن خواهید داشت یکی از ساده و بهترین راه ها استفاده از افزونه سئو وردپرس شرکت Yoast SEO می باشد بنابراین در ابتدا شما حتما از افزونه سئو Yoast SEO استفاده می کنید چون بسیار معروف و اکثریت سایت های موفق از ان استفاده می کنند.

افزونه yoast video seo

سئو و بهینه سازی فیلم های سایت با video seo

افزونه وردپرس wordpress seo by yoast فقط برای نوشته های شما می باشد پس در صورت استفاده از  فیلم داخل سایت باید چه کنید ؟ برای اینکار قابلیت استفاده از  افزونه سئو ویدیو Yoast Video SEO رو خواهید داشت تا بتونید ترافیک و بازدید بیشتری رو به سایت خود بکشانید زیرا حتما دیده اید که با جستجوی ویدیوها گوگل تب جدید رو در کنار تصاویر برای ان ایجاد نموده است . پس اگر می خواهید مطمئن شوید که ویدیوهای شما در نتایج جستجوی Google Videos ظاهر می شود؟ و یا می خواهید فیلم های خود را توسط موتورهای جستجو مانند گوگل پیدا کنید؟ خرید افزونه Yoast Video SEO در کنار wordpress seo by yoast بهترین گزینه است.

این افزونه ویدیو سئو yoast با هر قالب وردپرس سازگاری داشته و در کنار دیگر افزونه ها نیز قابلیت استفاده رو دارد تا  تجربه اشتراک گذاری پست ها با فیلم ها در نتایج گوگل و در فیس بوک، توییتر و Pinterest را افزایش دهید.

دانلود افزونه Yoast Video Seo

نحوه کار کرد افزونه

شما به راحتی قابلیت نصب افزونه کاربردی وردپرس Yoast Video SEO  رو دارید و بعد از اینکار چنانچه به قسمت سئو سایت مراجعه نمایید منوی جدید به آن اضافه خواهد شد تا بتونید مطالب دارای ویدیو  را به نقشه سایت اضافه کنید و همچنین جهت نماس در نتایج جستوجو آنها را به طور کامل سئو و بهینه سازی کنید.

شاید لازم باشه ببینید: افزونه سئو ووکامرس Yoast Woocommerce Seo

با خرید افزونه از وب سایت اسکریپت کده نسخه های جدید و بروزرسانی ها را به صورت کاملا رایگان دانلود خواهید کرد.

افزونه yoast video seo فارسی

امکانات افزونه سئو فیلم Yoast Video SEO plugin

  • نصب ساده و بدون پیچیدگی
  • سازگاری با هر قالب وردپرس
  • سازگار با هر افزونه وردپرس
  • امکان اضافه نمودن ویدیو به نقشه سایت
  • نقشه جدا برای ویدیوهای سایت
  • سازگار با هر ویدیو از یوتیوب ,ویمو و...
  • کاملا فارسی و راستچین
  • فونت فارسی

Yoast Video SEO By Yoast Team

Yoast Video SEO plugin is a product that works alongside wordpress seo by yoast to help you get your videos for more Google and social networking results. This plugin is simple and complex to install and can add video to the site's map. It's compatible with any video from YouTube's various sites

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط