جامعه وبدونی

افزونه سئوی ووکامرس Yoast Woocommerce SEO

افزونه سئوی ووکامرس Yoast Woocommerce SEO

Yoast Woocommerce SEO از محصولات حرفه ای شرکت Yoast می باشد تا چنانچه از ووکامرس برای فروش محصولات استفاده می کنید بتوانید با استفاده از آن اقدام به سئو و بهینه کردن سایت خود به بهترین شکل ممکن بکنید. افزونه سئوی ووکامرس Yoast Woocommerce SEO بسیار سبک و بدون پیچیدگی با امکانات فراوان می باشد که در ادامه با بررسی بهتر ان خواهید فهمید که برای تمامی مدیران فروشگاهی که از ووکامرس بهره می برند یک مهره قدرتمند جهت موفقیت می باشد.

یواست ووکامرس سئو یکی از پلاگین های جانبی افزونه yoast seo premium می باشد.

افزونه yoast Woocommerce Seo

دانلود افزونه ووکامرس Yoast Woocommerce SEO

شرکت Yoast یکی از معروف ترین شرکت هایی است که افزونه های خود رو جهت هر چه بهتر نمودن سایت برای بهینه و سئوی عالی طراحی کرده است و بر اساس آمارهای گرفته شده اکثر سایت های بزرگ وردپرس از افزونه وردپرس سئو Yoast SEO استفاده می کنند که با ویژگی های فراوان و مخصوص باعث هر چه بهتر شدن سایت از نظر موتور جستجو خواهد شد.

حال چنانچه شما قالب وردپرس خود رو بر پایه افزونه ووکامرس انتخاب کرده اید و روی سایت فروشگاهی خود از افزونه Yoast SEO استفاده می کنید بهتر است برای یکپارچه سازی این دو افزونه با هم از افزونه Yoast Woocommerce SEO استفاده کنید. تا این دو با هم متصل شده و به جایگاه های برتر در میان رقبای خود از لحاظ سئو دست پیدا کرده و محصولات شما بهتر دیده شوند. در نتیجه افراد زیادی رو به سمت خود بکشانید زیرا سئو کردن محصولات از لحاظ متن بدون این پلاگین کاربردی وردپرس به دلیل متفاوت بودن امکان پذیر نخواهد بود.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

بعد از خرید افزونه سئو وردپرس Yoast Woocommerce SEO و نصب ان به تنظیمات Schema و OpenGraph مراجعه کنید و انها را انجام دهید با این کار محصولات شما با اشتراک گذاری متناسب دیده خواهند شد یعنی ابتدا به صورت نوشته و توضیح بوده اما بعد از نصب این افزونه حرفه ای وردپرس محصولات متفاوت و با قیمت , واحدپولی و .... تشخیص داده می شوند.

افزونه سئو ووکامرس yoast woocommerce seo

برخی از ویژگی های Yoast Woocommerce SEO plugin

  • انجام تنظیمات خودکار بین Yoast SEO و ووکامرس
  • ویرایش نقشه سایت و حذف موارد اضافی که لازم نمی باشند
  • بهبود اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
  • قابلیت استفاده بدون مشکل در نسخه های رایگان  Yoast SEO و ووکامرس
  •  پیشنمایش صفحه در فیس بوک و توییتر

Yoast Woocommerce Seo Plugin By Yoast Team

Yoast Woocommerce SEO plugin is a professional product that can integrate Yoast Woocommerce SEO and woocommerce plugins into SEO and site optimization for better product sales. In this plugin, you have the flexibility and with Schema and OpenGraph Other products on social networks will not be displayed in writing, and the product will be displayed with features such as price, inventory, currency and site map, to display anything that is not necessary

توسط
توسط
توسط
توسط
توسط